Hizmetler

İntegral Yazılım > Hizmetler

Logo, yaygın iş ortağı kanalı ve konusunda deneyimli eğitim, destek ve danışman ekipleri ile kullanıcılarının her türlü ihtiyacına yanıt verebilen geniş bir hizmet ağı sunmaktadır.

Logo, kullanıcılarına yönelik bilgi altyapılarında meydana gelen sorun ve ihtiyaçlara anında çözüm geliştirmek amacıyla Türkiye çapında 500’den fazla yetkili İş Ortağı ile geniş bir geliştirme, destek ve danışman ekibi ile çalışmaktadır. Logo ürünlerine ait kullanıcı eğitimlerini ve destek hizmetlerini yetkili İş Ortakları aracılığıyla sağlamaktadır.

Logo, eğitim hizmetleri ve Logo Akademi kapsamındaki çalışmalarıyla, bilişim sektörüne nitelikli insan kaynağı kaynağı kazandırmayı, çözümleri konusunda uzmanlar yetiştirmeyi ve kullanıcılarının ürünlere dair yetkinliğini artırmakta yardımcı rol oynamayı hedeflemektedir. Bu amaçla; kendini bu konularda geliştirmek isteyen tüm Logo kullanıcılarına, Logo İş Ortakları’na ve Logo Uzmanı adaylarına yönelik hazırlanan, deneyimli ve uzman kadrolar tarafından verilen eğitimlerle, Logo Çözümleri ve kişisel gelişim konularında detaylı eğitim alma şansını sunmaktadır.

Logo’nun ERP ile e-Dönüşüm çözümlerinin işletme ihtiyaçlarına göre uyarlanması  ve kullanıma alınmasına yönelik sunulan proje danışmanlığı hizmetleri, Logo ERP sistemleri ile kurumsal uygulama yazılımları konusunda uzman ve deneyimli yetkili Logo İş Ortakları tarafından sağlanmaktadır.

Logo Yazılım şirketi olan Coretech farklı platformlar üzerindeki deneyimli ve uzman özel projeler ekibi ile işletmelerin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış, katma değer sağlamalarına ve verimliliklerini artırmaya yönelik proje geliştirme hizmetleri sunmaktadır.

Hizmetler