E-Çözümler

İntegral Yazılım > E-Çözümler

Bilgi İşlem Teknolojilerinde her geçen yıl artış gösteren hızlı gelişmeler, sadece özel yaşantımızı değil aynı zamanda iş yaşamımızı da derinden etkilemeye devam ediyor. Bu değişiklik iş hayatını hatrı sayılır bir  değişikliğe götürürken aynı zamanda yepyeni teknolojik vizyonları da beraberinde getirdi.

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen yasal düzenlemeler ile başlatılan e-Dönüşüm süreci ve getirilen zorunluluk kapsamlarıyla elektronik faturaların ve elektronik defterlerin iş hayatına entegrasyonu her geçen gün daha önemli hale geliyor.

Türkiye uygulama yazılımlarının öncüsü Logo, 30 yılı aşkın birikimi ve tecrübesiyle e-Dönüşüm sürecine rehberlik ediyor. 3000’i aşan özel entegratörlük kullanıcısı, 900 lokal entegrasyon sunucusu kullanıcısı ile bu alanda da liderlik ediyor. GİB’den onaylı e-Fatura, e-Arşiv ve e-Defter çözümleriyle Logo, e-Dönüşüm sürecini yakından takip ediyor ve firmaların ihtiyacı olan güvenilir ve hızlı çözümleri sunuyor.

· Logo çözümleriyle doğrudan bağlantılı

· Logo harici ERP yazılımlarıyla tam entegrasyon

· Birden fazla şirket ve maliyet merkezi ile çalışma

· Giden ve gelen faturalara erişme ve yönetme yeteneği

· Yaygın iş ortağı ağı ve kesintisiz destek

· Esnek fatura formatları

· Kesintisiz fatura alışverişi ve sıfır veri kaybı

Logo, e-Fatura, e-Arşiv ve e-Defter çözümleriyle finansal süreçleri güvenli, pratik ve ekonomik bir şekilde dijital dünyaya taşıyor.

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgiye kategorilerimizden ulaşabilirsiniz.

Kategori Ürünleri