Raporlama Çözümleri

İntegral Yazılım > Ürünler > Raporlama Çözümleri

Logo iş uygulamaları ile entegre çalışan yönetim karar destek sistemleri ve raporlama çözümleri, işletmenizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek, iş süreçlerinizi ve maliyetlerinizi optimize etmenizi sağlar. Verilerinizi çok boyutlu analiz ederek , en karmaşık verileri anlamlı bilgiye dönüştürmenize ve stratejik karar alma ve planlama süreçlerinizde doğru kararlar almanıza yardımcı olur. Raporlama süreçlerinizi hızlandırarak zaman ve iş gücü kaybının önüne geçmenizi sağlar.

Navigator Smart ile Excel’den detaylı raporlar alarak verilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde analiz etme imkanı tanır. Bütçe ve İstatistiki Tahminleme çözümü olan Performa Bütçe ise sahip olduğu esnek kullanım özellikleri ile işletmelerin kendi yapılarına en uygun bütçe mimarisini oluşturmalarını sağlar.

NAVİGATOR SMART

Navigator Smart, verilerinizi çok boyutlu analiz ederek en karmaşık verileri süzüp stratejik açıdan önemli bilgileri kolaylıkla elde edebilmenize yardımcı olarak Logo ERP Çözümleriyle bütünsel bir entegrasyon yapısı sunan bir raporlama çözümüdür.