B2B Sistemleri

İşletmelerin ihtiyaçlarına özel geliştiren ve diğer bilgi sistemleriyle de entegre çalışabilen B2B sistemleri, zaman ve mekan bağımsız olarak internet üzerinden sipariş sisteminde işlem yapabilme ve rapor alabilme imkanı sağlar. Hızlanan sipariş süreçleri ve bilgi akışı müşteri hizmetleri kalitesinin artırılmasına yardımcı olur. BİLGİ TALEP ET

İnternet Üzerinden Sınırsız Erişim

Satış temsilcilerinize 7/24 sipariş oluşturabilme ve raporlama imkanı sağlayan web tabanlı bir uygulamadır. Satış temsilcilerinin müşteri ziyaretlerini izlenerek raporlanabilir. Takip işleminin internet üzerinden yapılması zaman ve maliyet açısından tasarruf sağlar. Sistem üzerinden tahsilat yapabilme olanağı, tahsilatlarla ilgili yaşanan sıkıntıların önüne geçilmesine yardımcı olur. Ödeme sonrası oluşturulan dekont sayesinde ödeme bilgisinin cari hareketlerine hemen yansımasını sağlar.

Hızlı Sipariş Süreçleri

Güncel olarak cari hareket ve stok bilgilerinin görüntülenmesini sağlayan bu uygulama, müşterilerinize özel fiyat ve ödeme imkanları sunarak hızlı bir sipariş süreci sağlar. Tele sipariş sistemleri ile entegrasyon altyapısı sayesinde çağrı merkezi tarafından telefonla alınan bütün siparişleri otomatik olarak sisteme aktarmayı sağlar.

Kolay Kullanım

Tam özelleştirilebilir kullanıcı ara yüzü ile (menülerde ve tüm sayfalarda ekleyebilme, çıkarabilme, güncelleme ve yer değişikliği yapabilme, tema değişikliği vb.) uygulamanızı istediğiniz şekilde yapılandırmanız da mümkün.

ERP Sistemiyle Entegre

B2B sistemi, Logo Tiger Enterprise ile tamamen entegre çalışan bir uygulamadır. İhtiyacınız olan tüm veriler Logo Tiger Enterprise sisteminden alınır ve oraya gönderilir. Sizin ekstra hiçbir veri girişi yapmanıza gerek kalmaz.