Logo Mobile

Tiger Enterprise, Tiger Plus, GO 3 ürünleri için geliştirilmiş olan Logo Mobile uygulamasını kullanarak işletmenizin durumunu zaman ve mekandan bağımsız olarak güncel verileriniz ile görebilir, ilgili kararları anında alabilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır, bunun için herhangi bir destek almanıza gerek kalmadan kendiniz yapabilirsiniz.

Tablet Kullanımı Tecrübesi

İşletme uygulamalarına, tablet üzerinden ulaşmak isteyen işletmelere eşsiz bir tablet kullanım tecrübesi sunar.

Finansal Bilgilere Mobil Erişim

Kasa, banka, borç, alacak ve çeklerin toplam durumu ve detayları gibi bilgileri anında görüntüleyebilmenizin yanı sıra çeklerin toplam tutarlarını, en yüksek miktarlı ve en yakın vadeli olanlarını tek bir ekran üzerinde, anında görüntüleyebilmenize olanak sağlar.

Satış Takibi

Satış toplamlarınızı, en çok satış yaptığınız müşterilerinizi, en çok satılan ürün ve hizmetlerinizi güncel olarak analiz etmenize olanak sağlar.

Müşteri Siparişi Takibi

Toplam satış siparişlerinizi, en çok sipariş veren müşterilerinizi, en çok sipariş alan ürün ve hizmetlerinizi aynı anda, aynı ekran üzerinden analiz edebilmenize olanak sağlar.

Satın Alma Sipariş Takibi

Toplam satın alma siparişlerinizi, en çok sipariş verdiğiniz tedarikçileri, ürün ve hizmetleri analiz ederek, satın alma maliyetleriniz ve satış rakamları arasındaki ilişkiyi optimuma ulaştırmanıza yardımcı olur.

Stok ve Envanter Takibi

Stok ve envanter durumunuzu, miktarına ve değerine göre malzeme detaylarınızı izleyebilmenize ve dünyanın her yerinden bilgilerinize ulaşabilmenize olanak sağlar.

Çoklu Para Birimi

Verilerinizi yerel para birimi ya da raporlama para birimi üzerinden görüntüleyebilmenize olanak sağlar.

Periyodik Raporlama

Tüm bilgileri günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak detaylandırabilmenize imkan sağlar.

Ekran Görüntüsü Paylaşımı

Detay ekran görüntülerini e-posta ile ya da facebook üzerinden paylaşabilirsiniz.

Görüntülü Malzeme Takibi

Listelenen malzeme ve cari hesapların detay bilgilerine anında erişebilmenizi ve malzemelerinizin fotoğraflarını görüntüleyebilmenize olanak sağlar.

Adres Defteri

Cari hesap, telefon bilgilerini kişi listenize ekleyebilmenize, adresleri Google Maps üzerinden görüntüleyebilme olanağı sağlar.

Facetime ve Skype® Kullanarak Müşteri İletişimi

Müşterileriniz ve tedarikçilerinizle Facetime ve Skype® üzerinden bağlantı kurabilmenize olanak verir.